Dziś czynne: CH MAX 9:00 - 20:00

Aktualności

Wydarzenia w CH MAX.

Bądź z nami na bieżąco.

Strona główna Aktualności

Turniej Szachowy w CH MAX

Nasze aktualności

powrót do listy

20 listopada 2019

Turniej Szachowy w CH MAX

Turniej Szachowy w CH MAX

Już w niedzielę, 1 grudnia, odbędzie się Ogólnopolskie Grand Prix w Szachach – wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim fanom tej królewskiej gry. W tym roku rozgrywki odbywają się pod hasłem „Z RODZINĄ BLIŻEJ – AKTYWNIE SPĘDZAMY RAZEM CZAS”. To także atrakcyjna propozycja na niedzielne przedpołudnie dla całej rodziny, zarówno dla graczy, jak i dla kibiców.
Od godziny 10:00 do godziny 15:00 będzie można obserwować zmagania uczestników, którzy staną do rywalizacji o wysokie nagrody. Celem wydarzenia, oprócz niedzielnej rozrywki, jest także popularyzacja sportu jakim są szachy. Organizatorom zależy na tym, aby pokazać, że jest to alternatywa forma spędzania wolnego czasu, niezależnie od wieku graczy.
Turniej szachowy w CH MAX to wyjątkowa okazja nie tylko, aby obejrzeć rozgrywki, ale także aby nauczyć się grać od prawdziwych pasjonatów. Wszyscy gracze z chęcią odpowiedzą na pytania uczestników i odkryją przed nimi sekrety tej królewskiej gry, m.in. jak poruszać się gońcem oraz dlaczego król jest najważniejszą i zarazem najsłabszą figurą.

Weryfikacja zawodników: 9:00 – 9:45

ZAPISY TUTAJ: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_5865/