Dziś czynne: CH MAX 9:00 - 20:00

Aktualności

Wydarzenia w CH MAX.

Bądź z nami na bieżąco.

Strona główna Aktualności

Unikatowy prezent dla bliskich

Nasze aktualności

powrót do listy

3 grudnia 2023

Unikatowy prezent dla bliskich

Unikatowy prezent dla bliskich

Zatrzymaj najważniejsze chwile, dzięki personalizowanym upominkom w te Święta! Możecie je zakupić na nowym stoisku przy sklepie Rossmann.

Czas ciepła, rodzinnej atmosfery, miłości, radości i spokoju – z tym właśnie kojarzymy Święta. Aby podkreślić moc tego magicznego czasu warto pomyśleć o prezencie, który pomoże Ci wyrazić wszystko to, co chcesz powiedzieć swoim bliskim.

Możesz zrobić to z naszą pomocą – świąteczne zawieszki, na których ręcznie umieścimy wybrany przez Ciebie tekst, uczynią ze zwykłego prezentu, prawdziwie wyjątkowy.

Nasze ozdoby są wykonane z poliżywicy i wykończone na wysoki połysk, co nadaje im ceramiczny wygląd.

W ofercie posiadamy ok. 50 różnych rodzajów ozdób, w różnych rozmiarach (średnio ok. 10 cm), które upiększą każdą choinkę w ten wyjątkowy czas.

Najważniejsze cechy:

– bezpłatna personalizacja

– ponad 50 różnych wzorów do wyboru

– bezpłatna świąteczna torba upominkowa

– wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanego

Podaruj personalizowaną zawieszkę co roku i obserwuj, jak kolekcja ważnych wydarzeń w życiu Twoich najbliższych rośnie. Zobacz ich reakcję, gdy otwierają ten wyjątkowy prezent z własnymi imionami i zobacz jak zajmuje honorowe miejsce na choince. Od tego momentu, co roku, Twój prezent będzie szczególnie pamiętany, ponieważ pudełko z dekoracjami zostanie przyniesione i przypomni o wyjątkowym czasie w ich życiu.