Dziś czynne: CH MAX 9:00 - 20:00

Aktualności

Wydarzenia w CH MAX.

Bądź z nami na bieżąco.

Strona główna Aktualności

Zdobywaj wiedzę

Nasze aktualności

powrót do listy

25 sierpnia 2018

Zdobywaj wiedzę

Zdobywaj wiedzę

7 oraz 8 września po raz pierwszy w Chrzanowie odbędą się Targi Zajęć Pozaszkolnych. Centrum Handlowe MAX zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na przegląd tegorocznej oferty.

I Targi Zajęć Pozaszkolnych to wyjątkowa okazja dla rodziców, aby poznać wszelkie możliwości i drogi rozwoju talentu swoich dzieci, ale także aby zapoznać się z ofertą cenową wielu organizacji. Jest to znaczne ułatwienie – wystarczy, w trakcie wrześniowego weekendu, odwiedzić Centrum Handlowe MAX, aby zaznajomić się z propozycjami od wszystkich lokalnych podmiotów. Co najważniejsze wystawcy przygotowali dla zapisujących się od razu na zajęcia super promocje oraz rabaty!

Swoje uczestnictwo w Targach potwierdziło już trzynastu wystawców, którzy w piątek i sobotę prezentować będą najnowszą ofertę zajęć dodatkowych. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele prawie każdego rodzaju aktywności – od tańca, poprzez warsztaty robotyki na korepetycjach językowych kończąc. Dodatkowo, będzie można zapoznać się też z propozycjami dla małych fanów sportu. Jednak to nie koniec atrakcji. W trakcie Targów odbywać się też będą warsztaty i zajęcia pokazowe. Wśród nich m.in. pokaz sztuki walki raz pokaz boksu.

Wystawcy prezentujący swoje szkoły:

Szkoła Języków Obcych „Perfect”

Centrum Edukacyjne „Native”

Szkoła Językowa „Synonim”

Centrum Helen Doron

Extra English Matthew Potts

Akademia Robotyki Chrzanów

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

„Światłoczuła”. Pracownia Plastyczno-Fotograficzna

Just Dance Studio Chrzanów

Power Studio Dance School

Aikido Chrzanów

Akademia Bokserska Libiąż

Akademia Piłkarska Champions Chrzanów i Trzebinia